25 Mart Çılgın Sayısal Loto Çekilişi Sonuçları Açıklandı: Çılgın Sayısal Loto’nun Kazandıran Numaraları!

Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları açıklandı! Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto’da bu haftanın son çekiliş heyecanı yaşandı. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekilişine şans oyunuseverler yoğun ilgi gösterdi. Nefeslerin tutularak takip edildiği çekilişte kazandıran numaralar belli oldu. Peki Çılgın Sayısal Loto sonuçları ne oldu, açıklandı mı?

İşte 25 Mart Cumartesi Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuç sayfası ve kazandıran numaralar…

Çılgın Sayısal Loto çekilişi gündemin öne çıkan konularından biri oldu. Haftanın üç günü gerçekleştirilen büyük çekilişte tüm gözler bir kez daha kazandıran numaralara çevrildi.

25 Mart Cumartesi Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda, online olarak canlı yayında gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto’ya dair sonuçlar, Milli Piyango resmi web sitesi üzerinden yayınlandı. Şans oyunuseverler tarafından ilgi gören çekiliş 21:00’da yapıldı. 25 Mart Cumartesi Sayısal Loto çekiliş sonucuna erişmek için sayfamızdaki numarala bakabilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz…

Çılgın Sayısal Loto sonuçları için tıklayın…

İşte 10 Aralık Sayısal Loto Sonuçları

Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 6 – 37 – 66 – 72 – 77 – 83 ve 1 (Joker) oldu. Süper star numarası ise 53 oldu.

SüperStar Kazanan Kategoriler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir