Usta Analist: AVAX ve TIA Coin Değil Bu Altcoin Fırlayacak!

Kripto para piyasası konsolide olurken istisnalar dışında sakin bir hafta sonu geçiriyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, yakın zamanda piyasaya sürülen bir oyun altcoin’inin çok fazla yükseliş potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Bununla birlikte analist AVAX ve TIA Coin için şimdilik bir umut ışığı görmüyor.

Analist, PIXEL’in sıçrayacağını tahmin ediyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa yorucu bir haftanın ardından sakin bir hafta sonu geçiriyor. Lider kripto para Bitcoin 51 bin dolar etrafında konsolide oluyor. Bu ortamda Altcoin Sherpa takma adlı popüler analist, son piyasa tahminlerini paylaştı. Analist, Web3 oyun coin’i Pixels’in (PIXEL) muhtemelen mevcut değerinden sıçrayacağını söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

PIXEL: Bence bu iyi bir işlem ama spot olarak almanız gereken bir işlem. Bunun nedeni, bunun oldukça iyi olacağından oldukça emin olmam; çoğu yeni coin bunu yapıyor (düşük float / piyasa yapıcılar pompalayacak / vb.). Ayrıca bu bir Binance launchpad projesi, dolayısıyla iyi şeyler bekliyorum. Bununla birlikte, daha fazla olumsuzluk kesinlikle mümkün. Bu nedenle bir düşüşü kabul etmelisiniz. Bu çoğu insan için kaldıraçlıyken yapması zor bir şeydir. Bence burada spot satın alın, DCA (dolar maliyet ortalaması) aşağıya inin ve sonra bir veya iki hafta bekleyin ve daha yükseğe satın. Zor giriş/çıkışların olduğu bir yerde, belki yine 0,49 dolar.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Grafiğine göre analist, PIXEL’in muhtemelen 0,46 dolar destek seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam edeceğini öngörüyor. Bu arada PIXEL, son 24 saatte yaklaşık %0,46 düşüşle, yazı sırasında 0,51 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin Sherpa: AVAX bir düşüş formasyonu oluşturuyor!

Ardından analist Ethereum (ETH) rakibi Avalanche’a (AVAX) bakıyor. Altcoin Sherpa, AVAX’ın bir düşüş formasyonu oluşturuyor olduğu konusunda uyarıyor. Buradan hareketle şu değerlendirmeyi yapıyor:

Bunun gerçekleştiğini söylemiyorum, ancak bu altcoin grafiklerinden bazıları için bir sonraki genel düşük seviyenin nerede basıldığını görmek önemli olacak. AVAX gibi coinlere göz atın: Eğer bu son zamanların en düşük seviyesiyse ve daha düşük bir seviyeye ulaşırsak (26 doların çıkarıldığını görürsek), genel olarak korkutucu olabileceğini düşünüyorum.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada AVAX, son 24 saatte %0,9 artışla yazı sırasında 36,6 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte token geçtiğimiz hafta yaklaşık %8 değer kaybetti. Bunda yaşadığı ağ kesintisi de etkili oldu.

TIA Coin için çıkış biraz zaman alacak!”

Son olarak analist, herkesin kendi merkezi olmayan ağlarını minimum maliyetle başlatmasını sağlamak için inşa edilmiş bir Blockchain olan Celestia (TIA Coin) için bir çıkış olmasının biraz zaman alabileceğine inanıyor. TIA Coin konusundaki tahminlerini ise şu şekilde izah ediyor:

TIA: 40 günden fazla konsolidasyon, sadece ürpertici. Çok aktif bir işlem değil; daha çok satın almak ve daha fazla yükseliş için elde tutmak. Şahsen bu seviyeden alım yapmayı muhtemelen pas geçeceğim.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada TIA Coin, son 24 saat içinde %2,1 artışla 16,53 dolardan el değiştiriyordu. Bununla birlikte TIA Coin geçtiğimiz hafta yaklaşık %11,5 değer kaybetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir